Avcılar Halı Yıkama temizlik ihtiyaçlarının başında gelse de İstanbul gibi kalabalık ve çarpık kentleşen bir yerde vatandaşların halılarını kendisi yıkaması pek mümkün olmuyor. Yıkadılar desek dahi şehrin pisi, kiri, tozu temiz bir şekilde kurumlarına müsaade etmiyor. İşte bu yüzden halı yıkama firmaları İstanbul gibi metropol kentlerde olmazsa olmazlardan. Bizler de Öznur Hali Yıkama olarak İstanbullunun bu sorununa çözüm bulmak, derdine deva olmak için hizmet veriyoruz. Sizler de hiç uğraşmadan ne zahmete ne külfete girmeden halılarım tertemiz olsun diyorsanız firmamızın iletişim numarası olan ‘den bizi arayabilirsiniz.

Halı Yıkama Aşamaları

İstanbul’un en içten en samimi semtlerinden biri olan Öznur halı yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Öznur halı yıkama hizmetimizi merak ediyorsanız sizler için biraz detaylandıralım. Evinize, işyerinize gelerek teslim aldığımız halılarınızı tüm donanımlara sahip hali yıkama tesisimize götürüyor ve tüm işlemleri orada uyguluyoruz. Öncelikle halılarınız halı yıkamak için özel olarak üretilen gelişmiş teknoloji ürünü makinelerle ve kaliteli deterjanlarla yıkanır. Yıkama birkaç kez tekrarlanarak tüm kirlerin çıktığından emin olunur. Eğer ki halınızda zor çıkan bir kir varsa oraya özel deterjanlarla lekeyi çıkarma işlemleri uygulanır.

Halı Durulama Ve Kurutma

Yıkama aşaması tamamlanan halılarınız birkaç kez durulama yapılır. Deterjandan arındığına emin olunan halılarınızı yıkama bölümünden alarak kurutma bölümüne götürür ve orada kurumaya bırakırız. Halılarınız kuruma esnasında katlama izi olmaz ve her yerinin aynı anda kuruması sağlanır. Böylece halılarınız ilk günkünden daha temiz ve parlak olur. Kuruduğuna emin olduğumuz halıları özel korunaklı ambalajı ile size teslim etmek üzere yola çıkarız. Sonrasında ise geriye sadece yüzünüzde oluşan tebessümü görmek kalıyor.

Yerinde Halı Yıkama

İsterseniz halılarınızı bize getirmek yerine biz halılarınıza gelelim ve Öznur yerinde halı yıkama hizmeti ile halılarınızı hiç kaldırmadan temizleyelim. Özellikle kurumsal işyerleri, oteller, yurtlar gibi hem hali sayınız çok hem de sabit olan halılarınız varsa yerinde yıkama sayesinde düzeninizi hiç bozmadan halılarınızı yıkamak mümkün. Yerinde yıkamada da halılarınız son derece temiz olmaktadır.