Günümüzde evlerde kullanılan halıların gün geçtikçe kirlenmesinden meydana gelen temizlik ihtiyacı, ailelerin kendi imkanlarıyla karşılanması oldukça zor, uğraştırıcı ve maddi – manevi zarar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kurulan halı yıkama tesisleri, halı yıkama organizasyonlarını en temiz haliyle yapmaktadırlar. Öznur Halı Yıkama olarak halıları oldukça temiz yıkama güvenilirliği ile yıkamaktayız. En son teknolojiyi kullanan makinelerimiz ve büyük firmamız ile her siparişe hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız. Bayrampaşa halı yıkama tesisleri arasında Öznur Halı Yıkama olarak en iyiye doğru hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Halı yıkamada temizlik güvencesiyle aldığımız her halıyı söz verdiğimiz şekilde yıkamakta ve müşterilerimizi kırmadan onlara teslim etmekteyiz. Esenyurt halı yıkama firmaları arasında yer alan Öznur Halı Yıkama firmamız, güvenilir elemanları ile son teknolojiye sahip makineleri sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde alınan halıları tertemiz olarak teslim etmektedir. Deterjan konusunda ise her zaman en kalitelisini ve en iyisini kullanmaktayız. Çevreye ya da sağlığa zarar verecek bir deterjan kullanmamaktayız. Müşterilerimizin sağlığını ve temizliğini her an düşünmekteyiz.

Öznur Halı yıkama Firmamız ile Esenyurt halkına hizmet ederek onların bütün halı yıkama ihtiyaçlarını istedikleri anda karşılamaktayız. Bu nedenle firma olarak müşteri devamlılığını sağlamaktayız. Saygıda hiçbir zaman kusur etmeyen çalışanlarımız ile uzun yıllar boyunca gelişerek işlerimizi büyütmeyi planlamaktayız. Öznur halı yıkama hizmetleri olarak, her zaman için en iyiyi, en kaliteliyi yapmak bizim asli görevimiz olmaktadır.

Esenyurt Halı Temizleme Aşamaları

Halı yıkama işlemleri sırasıyla düzenli aşamalardan geçmektedir. Bu aşamaların hiçbiri atlamadan tek tek yapılmaktadır. Öncelikle sipariş alma işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemde, numaramızı arayan ya da internet aracılığı ile bize ulaşan müşterilerin siparişleri kayıt altına alınmakta ve verilen adrese giderek halıların adedi ve çeşidi yazan bir belgeyi imzalayarak kişilere verme işlemi yapılarak halılar teslim alınmaktadır. Daha sonra fişleme işlemi devreye girmektedir. Fişleme işlemi, Öznur halı yıkama tesislerinde bulunan Öznur halı yıkama tesisimizde birçok halı bulunması nedeniyle karışmaması için halı üzerine yapıştırılan müşteri numarası ya da barkod sistemi olmaktadır.

Daha sonra ölçme işlemine geçilerek halının ebadı metre kare hesabı yapılarak belirlenir ve fiyatlandırma yapılır. Halı ilk kontrolleri yapıldıktan sonra, yıkama işlemine geçilmektedir. Öznur halı Yıkama işleminde öncelikle halının kaba tozu, toz alma makineleriyle alınır. Daha sonra içi su dolu olan bir havuza bırakılarak bir süre bekletilir ve iyice kabardıktan sonra fırçalanma işlemi yapılır. Ardından durulama işlemi yapılır ve bir sonraki aşama olan kurutma aşamasına geçilir.

Bu aşamada, sıkma, asma, kurutma odasına koyma ve havalandırma işlemleri bulunmaktadır. Kurutma işleminin hızlı sürmesi için santrifüj adı verilen makineler kullanılmaktadır. Bu makineler, kazan tipi sıkma makinesi ya da rulo tipi sıkma makinesi olarak adlandırılmaktadırlar.

Öznur halı yıkama hizmetleri arasında bulunan Öznur halı yıkama tesisimizde yapılan bir sonraki işlem ise son kontrol işlemi olmaktadır. Bu işlemde, hav süpürme, parfümleme ve paketleme aşamaları bulunmaktadır. En son işlemimiz ise teslimat işlemi olmaktadır. Yıkanan halılar paketli bir şekilde, alınan eve teslim edilmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama işlemleri bu şekilde disiplinli bir düzen içerisinde sona erdirilmektedir. Geriye ev sahiplerinin mis kokan halıları ile mutlu olarak yaşamaları kalmaktadır. Bu şekilde kişilerin gönülleri daha rahat olmakta, bizim ise yaptığımız iş içimize sinmektedir. Öznur Halı Yıkama Firması olarak her zaman bu inancımızı ve sevgimizi kaybetmemek için elimizden geleni yapacağız.