Öznur Halı Yıkama İstanbul gibi büyük şehirlerde en önemli ihtiyaçlardan birisidir. Çünkü şehrin kalabalığı, kiri, tozu pencerenizi açtığınız anda evinize girecektir. Ve evinde halılarınızın üzerinde dolaştıkça halılarınıza derinlemesine işleyecektir. İşte bu yüzden Öznur halı yıkama ihtiyacı diğer yerlerden çok daha fazladır. Bizler de öznur halı yıkama olarak bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak İstanbul’un pek çok semtinde sizlere hizmet veriyoruz. Sizler de halılarınızı bize emanet etmek isterseniz numarasından bize ulaşabilirsiniz. Böylece halılarınız evinizde şehrin stresini değil bahar havası estirir.

Profesyonel Hizmet

Uzun yıllardır bizimle çalışmakta olan halı ekibimiz alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Halı yıkamanın her aşamasında ayrı bir personelimiz görevli olup herkes uzman olduğu işi yapmaktadır. Bu sayede halılarınız tam zamanında ve son derece hijyenik olarak hazırlanmış olur. Halılarınızla ilgili temizlik işlemi uygularken önceliğimiz her zaman müşterilerimizin istek ve talepleri olmaktadır. Eğer siz de profesyonel halı yıkama İstanbul içinde hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kapsamlı Tesisimiz

Halı yıkama tesisimiz içerisinde her türlü donanımı barındıran devasa bir tesistir. Bu sayede halı yıkama kapasitemiz yüksek olduğu için pek çok işi aynı anda yapabilmekte ve bu yüzden sipariş almakta zorlanmamaktayız. Tesisimiz içerisinde özel halı yıkama makinelerinin yanında yorgan, yastık, battaniye gibi eşyaların yıkanabildiği yüksek kapasiteli çamaşır makinelerimiz ve aynı zamanda kurutma makinelerimiz de bulunmaktadır. Bu sayede az zamanda çok iş başarabilmekteyiz. Tesisimizde ayrıca özel olarak yapılan kapalı kurutma alanları da mevcuttur. Halılarınız bu alanlarda güneş görmeden kuruduğu için güneş ışınlarının zararlı etkilerinden de korunmuş olur. Tüm bu hizmetler İstanbul’un pek çok semti ile beraber Küçükçekmece halı yıkama olarak da verilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

İşimizi yaparken temel amacımız her şeyden önce müşteri memnuniyetini sağlamaktır. İşte bu yüzde işimizin her aşamasında müşterilerimizi memnun etme fikriyle hizmet sunmaktayız. Günden güne firmamızı geliştirerek bu memnuniyeti arttırmak için çabalamaktayız. Temiz halı yıkama İstanbul denilince akla biz gelmiyorsak hala kat etmemiz gereken çok yol var demektir.