Zeytinburnu Halı Yıkama hizmetlerinde öncü olan öznur halı yıkama firmamız ile halılarınız artık daha derinlemesine ve sağlıklı temizlenmektedir. telefon numarasını kullanarak bizlere ulaşınız. Temizlik konusunda millet olarak her birimiz çok fazla dikkat etmekteyiz. Bu temizlik konusu hem kişisel hem yaşanılan ortamlar hem de eşyalar üzerinde olmaktadır. Bu temizliklerin her biri ayrı bir titizlik gerektirmektedir. Bizler Zeytinburnu halı yıkama şubesi olarak halılarınız üzerinde derinlemesine temizlik hizmeti vermekteyiz. Artık günümüzde insanlar temizlik hizmetleri için profesyonel desteğe başvurmaktadır. Profesyonel destek sayesinde birçok bakteri ve mikrobu içeren halılar daha güvenli bir şekilde temizlenmektedir.Kendi başımıza ne kadar çok uğraşsak da bu halıların temizliği iyi bir şekilde gerçekleştirilememektedir. Bu yüzden güvenilir firmamıza başvurarak sizler de bu profesyonel hizmetten rahatça faydalanabilirsiniz.

Halı Yıkama Makinaları ve Yöntemleri

Halılarınızı sizlerden hızlı bir şekilde servisimiz yolu ile almaktayız. Firmamıza getirilen halılarınızı türüne göre ayırıyor ve bu sayede halınız için en uygun olan halı yıkama yöntemini seçiyoruz. Halı yıkama işlemine geçmeden önce, eğer halınızın üzerinde yer edinmiş olan kalıcı iz veya lekeler var ise onların üzerinde yoğunlaşarak onları çıkartıyoruz. Ardından halı yıkama işlemini derinlemesine yapabilmek için öncelikle halılarınızı toz ve kirden arındırıyoruz. Fırçalama ve süpürme yolu ile toz ve kirden arınan halılarınız fabrika tipi halı yıkama makinesine sokulmaktadır. Birçok farklı fonksiyona sahip olan halı yıkama makinesi sayesinde halılarınız daha detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Halı yıkama makinesinde ıslatma, bitkisel özlü şampuanlama ve fırçalama işlemlerinden sonra halınız rulo olarak makineden çıkmaktadır. Ardından halı sıkma makinesine atılmaktadır. Su ve nemden iyice arınan halınız doğal güneş ışığı altında kurumaya bırakılmaktadır. Kuruduktan sonra parfümlenir ve uygun bir şekilde ambalajlanarak teslimata hazır hâle getirilir.

Zeytinburnu Halı Yıkama Şubesi

Halılarınızın metrekaresine göre sizlere en uygun fiyat teklifini vermekteyiz. Vermiş olduğumuz fiyat ile birlikte en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sizlerde bize Öznur halı temizleme bayimiz yolu ile ulaşarak halılarınızın temizlenmesini talep edebilirsiniz.